Spotkanie z nowoprzyjętymi pracownikami do pracy w UMK

Dnia 17 kwietnia 2000 r. Zarząd ZNP w UMK spotkał się z pracownikami przyjętymi do pracy w UMK w okresie trzech ostatnich lat. Na spotkaniu, które odbyło się przy kawie i herbacie, poinformowano o funduszu socjalnym naszej Uczelni, o zasadach i warunkach przyznawania świadczeń socjalnych i udzielania pożyczek na cele mieszkaniowe. Mówiono również o celach i zadaniach Związku Nauczycielstwa Polskiego, jego działalności w zakresie świadczeń socjalnych i kulturalno – oświatowych. Prezes ZNP udzielił zebranym informacji o pracach i stanowisku ZNP względem projektu ustawy „ Prawo o szkolnictwie wyższym”. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy Działu Socjalnego, którzy szczegółowo odpowiadali na pytania dotyczące wczasów i wycieczek organizowanych w bieżącym roku.