Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze w 2014 roku

Dnia 10 czerwca br odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Związku Nauczycielstwa Polskiego w UMK, któremu przewodniczył kol. prof. Włodzimierz Tyburski. Zebrani wysłuchali referatu sprawozdawczego podsumowującego czteroletnią działalność. Referat ten w imieniu ustępującego Zarządu wygłosił dotychczasowy Prezes kol. dr Bronisław Żurawski. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej odczytał kol. doc. Karol Karpiński. Komisja Rewizyjna w konkluzji zaproponowała udzielenie absolutorium ustępującemu Zarządowi.

Sprawozdanie z działalności Komisji ds. Socjalnych wygłosił kol. dr Edward Świtalski. W imieniu JM Rektora UMK prof. dr hab. Andrzeja Tretyna oraz swoim własnym życzenia owocnych obrad i podziękowania za dotychczasową merytoryczną współpracę z Władzami Uczelni złożyła Pani Kanclerz mgr. Justyna Morzy.

Zebrani podjęli uchwałę o udzieleniu absolutorium ustępującemu Zarządowi.

Następnie wybrano nowe władze Związku na następną czteroletnią kadencję. Prezesem ponownie został wybrany kol. Bronisław Żurawski. Do nowego zarządu wybrano kol. kol.: Rafała Bociana, Karola Karpińskiego, Marka Kosobuckiego, Barbarę Kowalkowską, Barbarę Książkiewicz, Barbarę Pawlikowską, Mirosława Rudewicza, Małgorzatę Skórcz, Roberta Ślusarza, Edwarda Świtalskiego, Eugenię Tęgowską, Alicję Tomaszewską, Włodzimierza Tyburskiego, Janusza Tylocha, Adama Wróblewskiego i Teresę Ziembę-Graczyk.

Wybrano również Komisję Rewizyjną w składzie kol.: Maria Borkowska, Maria Daroszewska i Maria Kwaśnik.

Autorką zdjęć jest koleżanka dr Joanna Strzelecka-Traczykowska

« z 2 »