KAMBODŻA i TAJLANDIA – zapraszamy na wrześniowy wyjazd

Kambodża-Tajlandia
1 dzień 08.09.2018
Zbiórka na parkingu przy Auli UMK i przejazd na lotnisko w Warszawie.
Spotkanie z pilotem o godzinie 15:00.
Odprawa paszportowo – bagażowa. Wylot o godzinie 18:05.
Warszawa 18:05 – Doha 00:40 + 1 dzień
2 dzień 09.09.2018
Warszawa 18:05 – Doha 00:40
Doha 02:25 – Bangkok 13:30
Bangkok 17:40 – Siem Reap 18:45
18:45 Przelot do Siem Rep w Kambodży.
Kolacja. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie i nocleg.
3 dzień 10.09.2018
Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Angkor Wat. Najbardziej niesamowitym miejscem w Kambodży jest niewątpliwie ukryty w dżungli Angkor Wat, gdzie znajduje się słynny, chociaż bardzo zrujnowany przez siłę dżungli, a także wielu rabusiów kompleks miejski i świątynny. Khmerska architektura imponuje swym rozmachem i monumentalizmem, o
czym przekonacie się Państwo sami. Zwiedzając Angkor- obejrzymy: kompleks miejski Angkor Thom, z niezwykła świątynią Bayon, świątynię Ta Phrom, która w dalszym ciągu porośnięta jest przez dżunglę oraz perłę architektury Khmerskiej, świątynię Banteay Srei.
Wieczorem – zachód słońca nad Angkor Wat- widzianny z świątyni Pre Rup. Powrót do hotelu. Kolacja. Nocleg.
4 dzień 11.09.2018
Śniadanie. Poranna wycieczka nad Tonle Sap – największe jezioro na Półwyspie Indochińskim, gdzie horyzont znika za taflą jeziornej wody. Wizyta w pływającej wiosce rybackiej. Wieczorem kolacja i show Apsara Dance. Nocleg.
5 dzień 12.09.2018
Śniadanie. Przejazd z Siem Rep do stolicy Tajlandii. Po drodze krótka przerwa w jednym z przygranicznych miast.
Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg.
6 dzień 13.09.2018
Śniadanie. Poznawanie najważniejszych atrakcji Bangkoku z przewodnikiem: spacer po Dzielnicy Chińskiej, zwiedzanie
Świątyni Złotego Buddy, Wielkiego Pałacu Królewskiego oraz Świątyni Szmaragdowego Buddy. Kompleks budynków świątynnych Wat Pho i opcjonalny (dodatkowo płatny) tradycyjny masaż tajski (1h), w najstarszej szkole medycyny naturalnej Wat
Pho. Rejs tajską łodzią motorową ‚long tail boat’ po kanałach rzeki Chao Praya – możliwość poznania „Wenecji Wschodu”, jej domów na tratwach i obserwowania życia lokalnych mieszkańców. Przystanek przy Wat Arun – Świątyni Świtu (zwiedzanie z zewnątrz).
Kolacja w lokalnej restauracji. Opcjonalnie rewia transwestytów – Calypso (900 BHT/osobę). Nocleg.
7 dzień 14.09.2018
Śniadanie. Tego dnia czeka nas wycieczka za miasto – celem wyprawy będzie prowincja Kanchanburii. Po dniu spędzonym w atmosferze wielkomiejskiej, pobyt wśród niezwykłej i wciąż dzikiej przyrody z pewnością będzie dla Państwa miłym wytchnieniem. Wśród przewidywanych atrakcji znajdzie się wizyta na „train market” – autentycznym
tajskim targowisku.
Kolejny etap wycieczki to wizyta na targu wodnym Damnoen Saduak, gdzie będą Państwo mieli możliwość sami potargować się z pokładu łódki. Następnie udamy się w okolice rzeki Kwai, a każdy z Państwa będzie mógł przejść się po słynnym moście. Następnie odwiedzimy jaskinię Tham Krase, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną „kolej śmierci”.
Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Kolacja. Nocleg.
8 dzień 15.09.2018
Śniadanie. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wybierzemy się do prawdziwej, tropikalnej dżungli oraz do wioski Monów.
Po powrocie do hotelu i wykwaterowaniu możliwość spłynięcia Rzeką Kwai w kapokach (niezapomniana przygoda, dla wszystkich, którzy nie boja się wody). Następnie czeka nas opcjonalna przejażdżka na słoniach (700 Bht/osobę). Następnie udamy się do Parku Narodowego Erewan, gdzie będzie okazja by wykąpać się pod wodospadami Erewan. Przejazd do Bangkoku.
Kolacja w lokalnej restauracji. Zakwaterowanie. Nocleg.
9 dzień 16.09.2018
Śniadanie lub pakiety śniadaniowe. Transfer na lotnisko. 06:05 Odprawa paszportowo – bagażowa. 09:05 Wylot z Bangkoku.
Bangkok 09:05 – Doha 12:15
Doha 13:25 – Warszawa 18:25
Przylot do Warszawy o godzinie 18:25
Cena wycieczki: 7600,00zł
Cena zawiera:
– przejazd autokarem do Warszawy na lotnisko,
– przelot na trasie Warszawa – Siem Reap (2 przesiadki), Bangkok – Warszawa (1 przesiadka),
– noclegi w hotelach 3* (4 noce), 4* (3 noce) , pokoje 2-osobowe z łazienkami,
– transfery autokarem,
– posiłki według programu (brak napoi do lunchów i kolacji),
– opiekę 1 pilota lokalnego angielskojęzycznego,
– opiekę 1 pilota lokalnego polskojęzycznego na miejscu,
– opiekę 1 pilota z Polski na całej trasie,
– program zwiedzania wraz z biletami wstępu,
– ubezpieczenie KL, NNW,
– składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Cena nie zawiera:
– dopłaty do pokoju 1-osobowego – 975 zł
– napoi do lunchów i kolacji,
– napiwków,
– wydatków własnych,
– opłata wizowa w Kambodży – płatna na granicy: ok. 45 USD (plus 2 zdjęcia paszportowe),
– świadczenia nie wymienione w „cena zawiera”.
Aby wycieczka doszła do skutku,  do dnia 15.03.2018r. musi wyrazić chęć uczestnictwa 28 osób.
Zapisy przyjmowane są telefonicznie 600-183-524 lub na adres mailowy: znp@umk.pl
Do 15.03.2018r należy również wpłacić bezzwrotną zaliczkę (zaliczka za bilety lotnicze) w wysokości 600,00zł na konto ZNP 71 1160 2202 0000 0000 5530 4852.
W tytule proszę wpisać: nazwisko i Kambodża
Jednocześnie informujemy, że do wycieczek można otrzymać dofinansowanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych:
– do jednej zagranicznej podstawą dofinansowania jest kwota 3000,00zł
– do drugiej zagranicznej podstawą dofinansowania jest kwota 1500,00zł