CZERWCOWE POSIEDZENIE ZARZĄDU UCZELNIANEGO ZNP

11 czerwca b.r. odbyło się posiedzenie Zarządu, podczas którego Prezes ZNP, Kol. Adam Wróblewski przedstawił sprawozdanie z posiedzenia Senatu UMK. Były to m.in. informacje:
– dot. sprawozdania z działalności UMK w 2017r.
– o pozytywnym zaopiniowaniu przez Senat kandydatury dr. Krzysztofa Nierzwickiego na stanowisko dyrektora Biblioteki Uniwersyteckiej na kadencję od 1 lipca 2018r. do 30 czerwca 2022r.
– o proponowanej Uchwale w sprawie ustalania wysokości honorarium chronionego prawem autorskim w wynagrodzeniach pracowników UMK.
Ponadto Prezes ZNP poinformował o spotkaniu z Panią Kanclerz, mgr Justyną Morzy w sprawie planowanej zmiany lokalizacji Akademickiej Przychodni Lekarskiej.
Tematem zebrania były także bieżące sprawy pracownicze dot. zatrudnienia oraz przyjęcie nowych członków naszej organizacji.