POSIEDZENIE PREZYDIUM ZARZĄDU ZNP w UMK

W dniu 14 stycznia 2020r. w siedzibie ZNP w UMK odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Związku Nauczycielstwa Polskiego w UMK.
Na spotkaniu, któremu przewodniczył prezes ZNP, Adam Wróblewski poruszone zostały aktualne działania związane przede wszystkim z przesłanym do uzgodnienia ze związkami zawodowymi przez Władze Uniwersytetu projektem Regulaminu Wynagradzania. Omawiano także sprawy dotyczące przygotowania tradycyjnych upominków z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Ponadto na posiedzeniu rozpatrywano prośby członków ZNP o przyznanie zapomogi pieniężnej w związku z wyjątkowo trudną sytuacją finansową spowodowaną m.in. koniecznością przeznaczania znacznej ilości środków na cele zdrowotne.