Spotkanie ws. Regulaminu Świadczeń Socjalnych

Regulamin Świadczeń Socjalnych

był tematem spotkania przedstawicieli organizacji związkowych działających w toruńskiej części naszej Uczelni z Kanclerzem UMK, dr. Tomaszem Jędrzejewskim oraz Kwestorem, mgr. Sławomirem Głowackim. Spotkanie odbyło się 2 września b.r. Omawiano sprawy związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, planowanym podziałem środków oraz ewentualne kierunki zmian Regulaminu Świadczeń Socjalnych. Zaprezentowane zostały także wyniki analizy ankiety ZNP dot. świadczeń socjalnych przeprowadzonej w okresie od maja do sierpnia b.r.
W wyniku dyskusji podjęto decyzję o opracowaniu w najbliższym czasie wspólnej ankiety dot. świadczeń socjalnych, która zostanie skierowana do wszystkich pracowników, emerytów i rencistów naszej Uczelni i pozwoli na poznanie opinii na temat funkcjonowania ZFŚS i podjęcie konkretnych decyzji ws. zmian Regulaminu Świadczeń Socjalnych.