Spotkanie Prezesa ZNP z JM Rektorem

Na prośbę Prezesa ZNP w dniu 25.05.2009 r. odbyło się spotkanie Prezesa z JM Rektorem. W czasie tego spotkania Prezes poinformował Rektora o podjętej uchwale przez Zarząd ZNP i poprosił o spotkanie Rektora z naszym Związkiem. Uzgodniono, że takie spotkanie w którym Rektor weźmie udział odbędzie się 10 czerwca o godz. 1600 w sali konferencyjnej w Rektoracie na VI piętrze.

Rektor poinformował również, że wszyscy pracownicy Uczelni posiadający konto e-mail otrzymają pocztą elektroniczną informację o stanie finansowym Uczelni i podjętych krokach przez Władze Uczelni, w tym również polityki kadrowej.

Rektor poinformował, że po dyskusjach w gremiach kierowniczych, gdy sytuacja będzie zupełnie jasna spotka się z wszystkimi Związkami Zawodowymi działającymi w Uczelni i uzgodni swoje stanowisko z nimi w sprawie dalszej polityki kadrowej.

Omawiano również problemy Bachotka. Postanowiono w tej sprawie spotkać się z Zarządem ZNP i delegatami do Rad Wydziału w dniu 18.06.2009 r. z udziałem Kanclerzy, oraz Kierownictwem Ośrodka w Bachotku.

Prezes ZNP poprosił Pana Rektora o nowelizację Regulaminu Świadczeń Socjalnych zgodnie z wspólnym stanowiskiem Związków Zawodowych działających w naszej Uczelni.